12/05/2026
11 maja odbyła się kolejna Msza Święta a po niej spotkanie kobiet, podczas którego nasz gość - pani Magdalena Sztelman - z ogromnym entuzjazmem opowiadała jak to jest być urzekającą córką króla.
I nie jest to postawa zarezerwowana tylko dla wybranych czy rozmodlonych mistyczek. To postawa każdej z nas. Każda z nas jest córką Boga noszącą z godnością i pokorą królewską koronę. A skoro jestem córką króla to mój Tata jest ze mną zawsze i wszędzie. W codzienności: w trudzie, w samotności, w smutku i radości, w modlitwie i w spotkaniu z przyjaciółmi. Kiedy patrzę w lustro to widzę siebie taką jaką jestem, bez masek, siebie - swoją najlepszą przyjaciółkę, która jest piękna.
Bądź urzekająca... z Maryją to nie jest trudne.