19/02/2026
W dniu 14 lutego odbyło się spotkanie naszej wspólnoty, podczas którego Asia i Mariola złożyły przyrzeczenia definitywne. Uroczystość miała świąteczny charakter. Po jutrzni i Mszy Świętej sprawowanej w intencji wszystkich członków wspólnoty, a szczególnie Asi i Marioli, trwaliśmy na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem.
Kolejnym punktem programu było spotkanie formacyjne. Asia i Mariola przygotowały agapę, podczas której wspólnie dzieliliśmy ich radość. Nie zabrakło również życzeń i podziękowań.