23/02/2026
Kochani! Nasz pielgrzymkowy przyjaciel potrzebuje wsparcia! Każdy, kto brał udział w pielgrzymkach napewno zna Naszego ratownika - Tomka. Tomek wiele razy okazał Nam wszystkim swoje wielkie serce ❤️ Teraz sam znalazł się w potrzebie! Link do zbiórki pod tekstem ⬇️
"Tomek od lat jest Ratownikiem Medycznym z powołania. Zawsze tam, gdzie ktoś walczy o zdrowie i życie. Bez względu na porę dnia, zmęczenie czy własne sprawy. Wielu z nas pewnie nawet nie wie, że to właśnie on pojawiał się przy łóżkach pacjentów w najtrudniejszych chwilach, niosąc spokój, fachową pomoc i nadzieję.
Na co dzień pełni dyżury w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku, ratując życie w sytuacjach, w których liczą się sekundy. Gdy wybuchła wojna, pojechał pomagać na Ukrainę. Gdy powódź zabierała ludziom dorobek życia, był wśród tych, którzy nieśli wsparcie powodzianom. Nigdy nie pytał, czy warto. Po prostu działał.
W nocy z 18 na 19, podczas gdy Tomek był na dyżurze, wydarzyła się tragedia. Dom, w którym mieszkał i opiekował się swoją starszą babcią, spłonął doszczętnie. Ogień zabrał wszystko. Dach nad głową, rzeczy codziennego użytku, dokumenty, cały dobytek."
https://zrzutka.pl/nfn27k?fbclid=IwdGRjcAQJg75jbGNrBAlDx2V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHp-2SU8LR2H5jZKuDqkM26qmsDWAzEJ12XLa4tvfOzrx0040At46NTSieVDN_aem_RX_mXsna7TAaM5B8Y_mxTA
Pomóżmy Tomkowi stanąć na nogi po tragediiTomek od lat jest Ratownikiem Medycznym z powołania. Zawsze tam, gdzie ktoś walczy o zdrowie i życie. Bez względu na porę dnia, zmęczenie czy własne sprawy. Wielu z nas pewnie nawet nie wie, że to właśnie on pojawiał się przy łóżkach pacje...