06/06/2026
Przyszła niedziela w naszej parafii zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Za tydzień bowiem zapraszamy wszystkich na kolejny już FESTYN RODZINNY. Wszystko dziać się będzie od godziny 10.15 na terenie parkingu za naszym kościołem i wokół niego. Będzie mnóstwo atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych - szczegóły na plakatach. 🎉😉
A o godz. 19.00 - zapraszamy wszystkich na 🎈KONCERT FINAŁOWY 🎈na którym wystąpi schola „Winnica” i – oczywiście - nasze „Bożego Echo” wraz z zespołem. Przewidziana jest też wtedy niespodzianka dla wszystkich, związana z jubileuszem kapłaństwa naszego ks. Proboszcza. Po koncercie jeszcze dyskoteka i wspólne ognisko aż do godz. 22.00, kiedy to impreza zakończy się. Bądźmy jak najliczniej i zaprośmy też swoje rodziny i przyjaciół. Wstęp wolny!
Ponieważ wszystko to dziać się będzie na parafialnym parkingu za kościołem, za tydzień. a w zasadzie już od soboty, będzie on zamknięty dla samochodów - parkować będzie można tylko „od tyłu” kościoła – na parkingu miejskim. Za utrudnienia przepraszamy, ale RAZ do roku można się przejść na piechotę, i przy okazji świetnie - rodzinnie - pobawić! 🙂
Zapraszamy!