13/05/2026
No, wygląda na to że najpełniej obsadzone spotkanie w tym roku już za nami :) Szepty. Jak słuchać Ducha Świętego? zgromadziły w kościele Zmartwychwstania Pańskiego, na oko, zylion ludzi. 80% pewnie z uwagi na biały tydzień, ale i tak robiło to wrażenie.
Bardzo nas to cieszy! Bo przecież nie przyszliście tam dla o. Szustaka. Przyszliście dla Pana Jezusa, którego odnajdujecie w jego głoszeniu. Dość powiedzieć, że udzielanie Eucharystii trwało ponad kwadrans - i po to właśnie robimy DSW. Bogu dzięki, Wam dzięki, Languście dzięki, parafii Zmartwychwstania Pańskiego dzięki i wspaniałej wspólnocie Ichtys też dzięki!
Co zapamiętamy? Zwyczajność działania Ducha Świętego, który sprawia, że każdy staje się tym, kim naprawdę jest. Fantastyczną historię o balonikach - niedźwiadku i króliczku, a w zasadzie o Powietrzu w nich. Piękne świadectwo o. Adama o odejściu jego Rodziców. Ziarno zasiane, niech rośnie.
Nagranie już niedługo pojawi się na naszej stronie. Chwila na ochłonięcie, a już 10 czerwca zapraszamy na kolejne spotkanie! Szczegóły niebawem.