15/09/2020
Moi drodzy :)
Piszę swój ostatni post na tym fanpage jako przewodniczący Bractwa. Od września 2010 roku byłem przewodniczącym Bractwa Młodzieży Prawosławnej parafii Św. Ducha. Przez ten okres czasu przewinęło się setki młodych ludzi, czy to na turniejach piłki nożnej, siatkowej, czy to na wyjazdach zagranicznych lub pielgrzymkach rowerowych, samochodowych lub autokarowych.
Każde wydarzenie miało wpływ na młodych ludzi, którzy poznawali lepiej prawosławie, integrowali się w swoim środowisku. Wiele z tych osób poznało swoich mężów lub swoje żony. Ja osobiście mogłem rozwijać swoje talenty, które dał mi Bóg.
Dziękuję wszystkim za to, że przez te 10 lat pomagaliście mi w Bractwie. Oczywiście mam nadzieję ze przygoda z Bractwem się nie zakończyła i dalej wszyscy będziemy mogli działać dla dobra naszej Cerkwi. Pamiętajcie ze „wiara bez uczynków martwa jest”.
Wszystkie talenty, które dzięki Wam nie zakopałem będę mógł dalej rozwijać.
Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję ze do zobaczenia :)
Ks. diakon Dariusz Sulima