18/05/2023
Wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć... A tydzień temu w środę dobiegło końca nasze Seminarium Odnowy Wiary 🙂
Był to intensywny, ale dobry czas pogłębiania swojej wiary i więzi z Bogiem, nawracania się na Jego drogę. Czas modlitwy, rozważań, nauki i duchowego wzrostu 🙏😇
Seminarium zakończyła agapa czyli wspólny posiłek po Mszy Świętej. Była okazja do bliższego poznania się, rozmów i zjedzenia czegoś słodkiego 😊
Dziękujemy Bogu, bez którego pomocy żadne dzieło nie może się udać, trwać i przynosić owoców. Dziękujemy wszystkim kapłanom, którzy zgodzili się przyjąć zaproszenie i wygłosili konferencje. Dziękujemy dyrekcji Seminarium, osobom posługującym i całej wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca zaangażowanej w organizację.
Dziękujemy uczestnikom za ich obecność i wytrwałość ☺️
Wierzymy w to, że Seminarium wyda dobre owoce. Zaszczepi w biorących udział chęć poznawania Boga, bycia blisko Niego i budowania relacji z Nim ❤🙏 Zmieni ich życie.
Życzymy wszystkim, aby na dalszej drodze zawsze mieli Boga u swego boku. Niech Jego obecność umacnia nas w trudnych chwilach, a Jego miłość daje nam siłę do pokonywania przeszkód. Niech nasze kroki będą prowadzone przez Bożą mądrość, a nasz umysł oświecony przez światło Ducha Świętego. Niech nasze serce zawsze pozostaje w zgodzie z wolą Bożą, a nasze działania służą Jego chwale. Niech Boże błogosławieństwo ciągle nas otacza na tej wspaniałej drodze wiary.