17/03/2020
Człowiecze, puchu marny, zrozum to wreszcie:
Jeśli Wolą Najwyższego, Wszechmogącego Boga będzie powołać Cię natychmiast przed swój Sędziowski Trybunał, to zabierze Cię z tego Świata choćbyś był ubrany w ultranajlepszy antywirusowy kombinezon,z podziemnego bunkra z dziesieciometrowej grubości ścianami z ołowiu i z dziesiecioletnim zapasem makaronu i papieru toaletowego.
I zrobi to na własnych warunkach i zasadach.
Jeśli natomiast Wszechmogący Bóg zechce pozostawić Cię przy życiu, to uczyni tak, choćbyś stał nagusieńki w epicentrum pandemii. Poniewaz taka jest Jego, Pana Boga Naszego Wszechmogącego Wola.
Więc:
🙏Uspokój się!
🙏Nie lękaj się!
Mówi Pan nasz 365 razy w Słowie Bożym,czyli każdego dnia.
Nawróć się i uwierz w Ewangelię.
A do tego: Jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem
i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie.
😇🙏❤👑