Oaza parafii Ducha Świętego w Białymstoku

Oaza parafii Ducha Świętego w Białymstoku Pozytywnie zakręcona młodzież, która głosi Boga sercem oraz swoim życiem👼

22/03/2026

Od początku Wielkiego Postu, co tydzień poruszamy na naszych spotkaniach tematy związane z Ewangelią dnia, a także inne treści formacyjne, bardzo przydatne w naszym życiu i otoczeniu.
Rozmawialiśmy o rodzajach miłości - Bożej i ludzkiej, o cudach, pomocy bliźniemu, a wszystko to przeplataliśmy ciekawymi bajkami i zabawami integracyjnymi ✨🤭

W najbliższym czasie, zgodnie z naszą tradycją, będziemy przyozdabiać palmy wielkanocne, które w Niedzielę Palmową będzie można nabyć przed Eucharystią za symboliczną ofiarę, która będzie przeznaczona na potrzeby naszej Oazy🫂🤍

13/11/2025

Best oaza ever, wpadasz??
❤️Czekamy na Ciebie!!

🕒18:00 - Msza, 19:00 - spotkanie!
📍 par. Ducha Świętego w Białymstoku

————

13/11/2025

Oaza w minutkę ⏱️✨🪽

08/11/2025

Albo żebrząc o nowych uczestników….😟😃😭🥰🤪
👉 Masz wolny wieczór w piątek?
👉 Chcesz poznać super ludzi?
👉 Szukasz formacji w Białymstoku?

Czekamy na właśnie na Ciebie!!

🕚 18:00 - Msza, 19:00 - spotkanie!
📍par. Ducha Świętego w Białymstoku

_______

08/11/2025

szukamy, szukamy… ale czy znajdziemy?

🕚 18:00 - Msza, 19:00 - spotkanie!
📍par. Ducha Świętego w Białymstoku

_______

„Oto Ty masz upodobanie w ukrytej prawdzie, naucz mnie tajemnic mądrości” Ps 51,8Wczoraj odbyło się już nasze pierwsze s...
29/03/2025

„Oto Ty masz upodobanie w ukrytej prawdzie, naucz mnie tajemnic mądrości” Ps 51,8
Wczoraj odbyło się już nasze pierwsze spotkanie po rekolekcjach wielkopostnych, jednak to jeszcze do nich chcemy się cofnąć. Ich tematem była ukryta prawda. Co się kryje za tym hasłem, co ono oznacza? Skupiliśmy się na prawdzie o sobie, co ukrywamy przed Bogiem i samym sobą oraz w jaki sposób prawda może nas wyzwolić. Był to czas pełen modlitwy, refleksji i przede wszystkim spędzony z Najwyższym.
Mamy nadzieję, że te chwile zostaną w naszej pamięci na długo.

Hejka 👋🏻Wracamy dzisiaj wspomnieniami do naszych tegorocznych rekolekcji adwentowych!Przeżywaliśmy je w Łapach wraz z  ....
15/12/2024

Hejka 👋🏻
Wracamy dzisiaj wspomnieniami do naszych tegorocznych rekolekcji adwentowych!
Przeżywaliśmy je w Łapach wraz z .rozancowa .rafalki
Oprócz wielu konferencji i spotkań z wspaniałymi gości, wyjazd był przepełniony zabawą oraz wspólną integracją 🥳
Był to owocny czas który nas w pełni mógł przygotować na cały okres Adwentu ❤️

Hejka!👋🏻Tydzień temu nasze piątkowe spotkanie poprowadził an. Staś!!!Opowiedział nam o Matce Bożej Ostrobramskiej i Częs...
18/10/2024

Hejka!👋🏻
Tydzień temu nasze piątkowe spotkanie poprowadził an. Staś!!!
Opowiedział nam o Matce Bożej Ostrobramskiej i Częstochowskiej a potem zagraliśmy wspólnie w kahoota🎮
Był to super czas dowiedzenia się nowych rzeczy ale również czas wspólnej integracji 🤙🏻

W zeszły piątek wybraliśmy się w małą podróż na ulicę Orzeszkową - całą naszą Wspólnotą odwiedziliśmy zgromadzenie Służe...
19/04/2024

W zeszły piątek wybraliśmy się w małą podróż na ulicę Orzeszkową - całą naszą Wspólnotą odwiedziliśmy zgromadzenie Służebnic Matki Dobrego Pasterza, czyli siostry zakonne bezhabitowe, inaczej zwane także Siostrami Pasterzankami 🐏✝️

Siostra Anna przybliżyła nam w krótkiej konferencji historię Zgromadzenia, wspomniała o początkowych założeniach, jakimi była pomoc dziewczętom zaniedbanym moralnie i wychowawczo, przybliżyła nam także osobę założyciela Zgromadzenia - bł. o. Honorata, a także św. Józefa - patrona Kaplicy.

Po tym wprowadzeniu wspólnie adorowaliśmy Najświetniejszy Sakrament poprzez modlitwę adoracyjną, a następnie spróbowaliśmy ciastek (standardowo!) świeżo upieczonych przez naszego Ks. Adama!🙌🍪

A dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, ciekawe co tym razem przygotują nam nasi Animatorzy?😅🤔

⚠️UWAGA⚠️
Przypominamy także o konieczności przekazania swoim animatorom kart na oazy wakacyjne w dniu dzisiejszym‼️

Na dzisiejszym spotkaniu wspólnie wykonaliśmy palmy, które już w najbliższą niedzielę będziecie mogli zakupić po każdej*...
22/03/2024

Na dzisiejszym spotkaniu wspólnie wykonaliśmy palmy, które już w najbliższą niedzielę będziecie mogli zakupić po każdej* Mszy Świętej.

*Uwaga! Polecamy się spieszyć, w zeszłym roku zakończyliśmy sprzedaż niesamowicie szybko, gdyż palmy rozeszły się jak ciepłe bułeczki🥖✨

🤍Dochód ze sprzedaży palemek zostanie przeznaczony na cele Hospicjum🤍

Parafia pw. Ducha Świętego w Białymstoku

Adres

Sybiraków 2
Białystok

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Oaza parafii Ducha Świętego w Białymstoku umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij