04/05/2026
Kiedy ponad rok temu nieśmiało zaczynaliśmy nasze spotkania bliblijne, na których porządkujemy i gruntujemy Słowem Bożym naszą wiarę, nawet nie planowaliśmy, że potrwa to aż rok.
Tymczasem jest nas więcej, a poziom samego studium oraz naszych rozmów i rozważań sprawia, że niechętnie kończymy, a za to chętnie wracamy do tych spotkań.
Dziękujemy naszemu Panu, Jezusowi Chrystusowi, za to, że w Nim jesteśmy ubłogosławieni wszelkim poznaniem.
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy choć raz pojawili się na studium biblijnym i niezmiennie zapraszamy każdego, kto chce poznawać Boga.