29/12/2024
„Panie, oto ja ..... stoję wobec wielkiej tajemnicy Twojego Słowa, które mam przekazywać innym. Pomóż mi być najpierw dobrym słuchaczem, i świadkiem Twego Słowa. Oczyść moje wargi od wszelkiej nieczystości, uczyń mnie swoim narzędziem, bym mógł nieść Cię ludziom w sercu, w dłoniach, na wargach. Tak mi dopomóż Bóg. Amen.” – m.in. takie słowa wybrzmiały z ust sześciu ministrantów, którzy po przeszło półrocznym przygotowaniu i odbytym kursie, dziś podczas Mszy św. o godz. 12:00 zostali włączeni w poczet 𝐥𝐞𝐤𝐭𝐨𝐫𝐨́𝐰.
Oliwierowi, Mateuszowi, Karolowi, Filipowi, Stanisławowi i Wiktorowi życzymy wiele radości i satysfakcji z pełnienia posługi przy przekazywaniu Słowa Bożego, która jest niewątpliwie wielkim wyróżnieniem, a także odpowiedzialnym zadaniem. 🗣📖