23/05/2026
Zapraszamy jutro na godzinę 15:00 na katecheze oraz modlitwę uwielbienia
Już w najbliższą niedzielę Zesłania Ducha Świętego, o godzinie 15.00 zapraszamy na kolejne spotkanie WIECZERNIKÓW MIŁOŚCI MIŁOSIERNEJ.
Będziemy, jak co roku dziękować Bogu za dary Ducha Świętego, uwielbiać Go i prosić o Jego działanie w naszym życiu.
Niedziela, 24 maja, godz.15.00, parafia Narodzenia NMP.
Zapraszamy!
Siostry Miłości Miłosiernej