03/06/2024
W niedzielę zakończyliśmy kolejny kurs, tym razem w diecezji bydgoskiej. Tematem weekendu było Przymierze Wspólnoty.
Dwa lata wyposażania grup w wiedzę dotyczącą budowania zdrowej wspólnoty, która będzie przynosiła trwałe owoce, pracy nad między zjazdami. Usłyszeliśmy wiele świadectw. Mamy wrażenie, że czym młodsza wspólnota, tym więcej brała i wdrażała :)
Wszystkim uczestnikom, a było to kilkanaście grup nie tylko z diecezji bydgoskiej i ponad 60 osób, z serca gratulujemy i życzymy, byście z jeszcze większą pasją służyli Jezusowi i Jego Kościołowi.
Szczególne podziękowania należą się Odnowa w Duchu Świętym - Przemienienie Bydgoszcz. Bez Was nie byłoby tego kursu, to widoczna realizacja rozeznanej wizji o mocnych wspólnotach w Bydgoszczy. Wasze oddanie, poświęcenie, gorliwość i wytrwałość są dla nas przykładem i zachętą. Dziękujemy koordynatorom i liderom: Grażynie Kotkowicz, ks. Dawidowi Perlikowi oraz Edycie Nowakowskiej.
Podczas ostatniego zjazdu byli z nami online Gavin Farley oraz Aleksander Myśkow, którzy dzielili się tym, czym jest European Network of Communities - ENC.