28/06/2025
Wczoraj odbyło się ostatnie spotkanie w tym roku formacyjnym — czas podsumowań, wdzięczności i wspólnej radości. Poszliśmy do pobliskiej restauracji, żeby uczcić ten czas przy dobrym jedzonku 🍕😋
Dziękujemy za ten piękny rok — za obecność, zaangażowanie i każdą chwilę spędzoną razem. Do zobaczenia po wakacjach! 🩵