19/05/2026
O Stworzycielu Duchu, przyjdź,
Nawiedź dusz wiernych Tobie krąg,
Niebieską łaskę zesłać racz
Sercom, co dziełem są Twych rąk.
Zapraszamy na Mszę Świętą oraz Uwielbienie z Janem Pawłem II, połączone z modlitwą za naszą Diecezję, do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Nabrożu!
📅 23 maja (sobota)
🕕 18:00 – Msza Święta, po niej modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, a następnie Uwielbienie
🙏 Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem
Do zobaczenia😇😇