30/08/2025
Pożegnań nadszedł czas..
Środa, 27 sierpnia 2025 roku, była dla naszej wspólnoty dniem szczególnym ✨️
Tego dnia przeżywaliśmy drugą Mszę Świętą dziękczynną za 10 lat posługi księdza Kamila w naszej parafii 🤍
Podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ksiądz Kamil powierzył swoją dalszą drogę kapłańską Jej matczynej opiece 🙏
Szczególnym momentem było pożegnanie przygotowane przez Parafialny Zespół Caritas, którego ksiądz Kamil był wieloletnim opiekunem. W imieniu całego zespołu, ciepłe słowa wypowiedziała pani prezes Alinka Wiatr, która 10 lat temu witała księdza w naszej parafii 😊
Nie zabrakło również wzruszających chwil, gdy parafianie składali księdzu Kamilowi życzenia, wyrażali swoją wdzięczność za jego pracę i okazywali ogromne wzruszenie 🥰
Czcigodny Księże Kamilu!
W imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej składamy Ci najserdeczniejsze podziękowania za lata Twojej posługi duszpasterskiej w naszej Parafii. Dziękujemy Ci za odprawione Msze Święte, wygłoszone kazania i udzielone sakramenty. Bóg zapłać za każdą Eucharystię, za każdą modlitwę i za każde dobre słowo, które otrzymaliśmy od Ciebie ❤️
Dziękujemy za Twoją otwartość, uśmiech, serce, troskę o naszą parafię, zaangażowanie i wszystkie lata spędzone z nami!
Na Twoją dalszą drogę życia kapłańskiego życzymy Ci obfitych łask Bożych, dużo zdrowia i sił do dalszej pracy. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Cię Matczyną miłością i opieką. Życzymy, abyś w nowym miejscu spotkał życzliwych ludzi i aby Twoja posługa przynosiła obfite owoce. Zapewniamy o naszej pamięci i gorącej modlitwie.
Zawsze będziesz częścią historii i serca naszej parafii! 💖❤️
Szczęść Boże!