24/05/2026
Минулого тижня у нас відбулося особливе свято для мам 🤍
Це був теплий арт-вечір, наповнений радістю, турботою та щирими емоціями.
Мами проводили час разом, більше дізнавалися про себе, підтримували одна одну і просто могли трохи відпочити душею.
А ще — цього вечора всі намагалися подарувати їм любов і увагу.
Для мам співали, говорили теплі слова, дарували подарунки та створювали атмосферу, де кожна могла відчути себе цінною.
Бо мама — це людина, яка щодня віддає дуже багато любові.
І так важливо іноді нагадати їй, що вона теж заслуговує на турботу ✨