02/05/2026
Reaktywujemy dzieło Diakonii Modlitwy🙏🏼
Zapraszamy na pierwsze spotkanie, które będzie miało charakter otwarty i niezobowiązujący 🙌🏼
,,Diakonia Modlitwy, która innych prowadzi do modlitwy i sama się modli”
~ ks. Franciszek Blachnicki
Chcemy wg jego założeń razem się modlić, odkrywać bliskość Pana i przyprowadzać do Niego innych, aby mogli czerpać ze źródła, jakim jest spotkanie z Bogiem🤍