Stowarzyszenie "Mocni w Duchu"

Stowarzyszenie "Mocni w Duchu" Anielisko to miejsce dzieci. Podopieczni świetlicy są uczniami szkół podstawowych. "Anielisko" oferuje również pomoc socjalną i codzienny posiłek. U. zm).

Stowarzyszenie "Mocni w Duchu" od 1992 roku działa na terenie Łodzi prowadząc placówkę wsparcia dziennego dla dzieci głównie z terenu Śródmieścia i Widzewa, pochodzących z rodzin o niskim statusie materialnym, niepełnych, wielodzietnych, zaniedbanych, dotkniętych problemem uzależnień, niepełnosprawności lub chorobami psychicznymi. Stowarzyszenie współpracuje także z grupą uczniów dotkniętych niep

ełnosprawnością umysłową. "Anielisko" działa 5 dni w tygodniu w czasie roku szkolnego i w okresie wakacji. W ramach działalności „Anieliska” prowadzone są zajęcia:
- edukacyjne (pomoc w odrabianiu lekcji, nadrabianie braków w edukacji szkolnej),
- grupowe (integracyjne, profilaktyka uzależnień),
- plastyczne,
- muzyczne,
- sportowe (rozwój talentów, kształtowanie pozytywnych wzorców spędzania wolnego czasu),
- logopedyczne (indywidualne, dla dzieci z wadą wymowy)
oraz zajęcia w czasie ferii i wakacji. Placówka ma kontakt z kuratorami sądowymi i pedagogami z pobliskich szkół, jak również innymi łódzkimi placówkami o podobnym profilu. Rezultaty długofalowych działań na rzecz podopiecznych to: poprawa wyników nauczania, podniesienie stanu zdrowotnego, podniesienie niskich standardów moralnych ukształtowanych w domu, zapobieganie przestępczości, motywowanie do pracy nad sobą i do dalszego kształcenia po szkole podstawowej. "Anielisko" działa zgodnie z ustawą z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodzin i systemie pieczy zastępczej (DZ. Nr 149, poz. 887 z późn.

17/01/2026

Weszliśmy w nowy rok. Przed nami kolejne piękne przygody. Oglądamy się wstecz wspominając piekne widoki z Gorców i Pienin oraz radosne wspólne zabawy w Anielisku .
Wyglądamy z ciekawością tego co przyniesie nam rok 2026.
Na razie nauka, koniec semstru już tuż, tuż. A za chwilę ferie..... Będzie super:)))))

Nowy Rok u progu.😃⌚️ Przed nami kolejne wyzwania i ciekawe zadania.  🐶⚽️🚲🚍 Każdy, kto chce, może razem z nami odkrywac n...
03/01/2026

Nowy Rok u progu.😃⌚️
Przed nami kolejne wyzwania i ciekawe zadania. 🐶⚽️🚲🚍 Każdy, kto chce, może razem z nami odkrywac nowa rzeczywistość roku 2026. 💚🩵❤️🪃🏓🥎❤️🩵💚
Zapraszamy do współtworzenia Anieliska:) 😍😍😍😍

Świetlica "Anielisko" działa od ponad 30 lat w Śródmieściu Łodzi. To tu codziennie, w dni robocze, przychodzą dzieciaki, których los nie rozpieszcza. W Świetlicy zjedzą posiłek, odrobią lekcje, realizują swoje małe i duże "projekty". Jest sport, kultura, nauka, są warsztaty aktywizac...

30/12/2025

✨ Wigilia Anieliskowa za nami ✨

Ten filmik to mały powrót do chwil pełnych ciepła, uśmiechów i bliskości. Końcówka roku to idealny moment, by się zatrzymać i docenić to, co najważniejsze – wspólnie spędzony czas i bycie razem 🤍

Dziękujemy za te piękne chwile, rozmowy, śmiech i atmosferę, którą razem stworzyliśmy. To był naprawdę dobry czas 🥰

Drodzy Przyjaciele Anieliska ❣️😇❣️Życzymy Wam, aby ten świąteczny czas był pełen rodzinnego ciepła, wdzięczności i zatrz...
24/12/2025

Drodzy Przyjaciele Anieliska ❣️😇❣️
Życzymy Wam, aby ten świąteczny czas był pełen rodzinnego ciepła, wdzięczności i zatrzymania się przy tym, co naprawdę ważne 🌟
Niech Nowonarodzony obdarza Was tym, czego najbardziej potrzebujecie🙏✨

Niech przy wigilijnym stole nie zabraknie radości, bliskości i pięknych rozmów 💚😇🎄😇💚
Życzymy Wam chwil pełnych uśmiechu, odpoczynku od codziennego pędu oraz wiary w to, że dobro jest wokół nas♥️😊♥️

A w Nowym Roku:
💛zdrowia,
💚spełnionych marzeń,
💙 odwagi do sięgania po więcej
i ♥️mnóstwa małych cudów każdego dnia

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspólnie tworzymy miejsce, w którym może dziać się dobro♥️
Pięknego świętowania❣️

Uruchomiliśmy zrzutkę. Uczymy się tego i pierwsza próba za nami. Fundusze są nam po prostu potrzebne, aby działać. Jeśli...
07/12/2025

Uruchomiliśmy zrzutkę. Uczymy się tego i pierwsza próba za nami. Fundusze są nam po prostu potrzebne, aby działać. Jeśli możesz, prosimy, udostępnij, wplac, zachęć może kogoś. Dzięki wsparciu Dobrych Ludzi możemy działać. Dziękujemy.

❗5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza❗Drodzy Wolontariusze Anieliska💙z okazji Waszego święta chcemy W...
05/12/2025

❗5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza❗

Drodzy Wolontariusze Anieliska💙
z okazji Waszego święta chcemy Wam z całego serca powiedzieć ❗DZIĘKUJEMY❗ za wszystko, co wnosicie w życie naszych dzieci i w codzienność Anieliska 🎉😍

Wasza dobroć, ciepło i zaangażowanie tworzą atmosferę, której nie da się kupić ani zastąpić.
To dzięki Wam nasza świetlica jest drugim domem, a nie tylko miejscem opieki💙😇💙

Dziękujemy Wam za każdy dzień, za każdą poświęconą godzinę, za cierpliwość, za Waszą kreatywność i gotowość do działania.
Za to, że po prostu jesteście😇💙

Mamy ogromne szczęście, że tworzymy razem to wyjątkowe miejsce💪

Zameldowaliśmy się na portalu Zrzutka.plZapraszamy do naszej Zrzutki. Twoja zlotowka  daje nam radość:) Dziękujemy za ws...
04/12/2025

Zameldowaliśmy się na portalu Zrzutka.pl
Zapraszamy do naszej Zrzutki. Twoja zlotowka daje nam radość:) Dziękujemy za wsparcie i udostępnianie:)

📢Projekt „Nasze Świetlice 2” Za oknem plucha a my działamy pomimo pogody!  🎉Z radością informujemy, że wszystkie działan...
27/11/2025

📢Projekt „Nasze Świetlice 2” Za oknem plucha a my działamy pomimo pogody! 🎉
Z radością informujemy, że wszystkie działania w ramach projektu przebiegają sprawnie i ...kolorowo, nawet jak na oknem pada i pada... to u nas kolorowo i wesoło 💪✨
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, współpracę i pozytywną energię. Przed nami kolejne etapy, które z pewnością przyniosą jeszcze więcej korzyści dla naszych uczestników! 🧡
Bądźcie z nami na bieżąco- wkrótce kolejne aktualizacje! 📸😊

Lubimy rozwijać się w różnych kierunkach i robić różne rzeczy 😍 nie zawsze jest to dla nas łatwe, ale sprawia nam to duż...
24/11/2025

Lubimy rozwijać się w różnych kierunkach i robić różne rzeczy 😍 nie zawsze jest to dla nas łatwe, ale sprawia nam to dużą frajdę 😀 Lubimy się też uśmiechać i być ze sobą, razem 🤩

21/11/2025

Pani Ola, prowadząca zajęcia muzyczne🎶 powiedziała nam że jak raz się usłyszy tą piosenkę, to nie wyjdzie nam z głowy przez tydzień - potwierdzamy, że tak jest 😆
W związku z czym nie możemy się nią z Wami nie podzielić😍
Przyjemnego słuchania 🎶🎧

Adres

Ulica Sienkiewicza 60
Łódź
90-058

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Stowarzyszenie "Mocni w Duchu" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Stowarzyszenie "Mocni w Duchu":

Udostępnij