30/03/2026
Tegoroczny Jarmark Dominikański przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania 🍊 Wasza hojność sprawia, że serce rośnie! Mówi się, że dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Podczas minionego jarmarku doświadczyliśmy tego dobra na każdym kroku ❤️
Dlatego chcemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom i gościom 🫶🏻 Dzięki zakupionym palemkom, grafikom, wizytom w kawiarence i udziałowi w licytacjach, zebraliśmy środki, które w całości wesprą Dom Samotnej Matki w Łodzi. 👩👦❤️
To dobro nie byłoby możliwe bez naszych partnerów, którzy wsparli nas konkretnymi darami:
Miriam Kawiarnia-Księgarnia dziękujemy za wyposażenie naszej kawiarenki w ekspres do kawy, a także za pyszne babeczki, ciasta oraz vouchery na torty bezowe! 🍰☕️
Pracownia Elementy za wyjątkowe dary na licytację: voucher na sesję w technice mokrego kolodionu, autorskie grafiki oraz wiosenny wianek z suszonych kwiatów 📸🫶🏻
Rtck za przekazane na stoiska interesujące książki 📚😍
Błogo za przepiękne plakaty, notesy oraz egzemplarze Ewangelii 😍🎨
Dziękujemy z całego serca wszystkim osobom prywatnym, które otworzyły swoje serca i przekazały nam swoje dary na stoiska oraz licytacje. To dzięki Waszej bezinteresowności nasze stoiska tętniły życiem! 🎁
Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie nasi niezastąpieni kamieniczanie. Dziękujemy każdemu, kto poświęcił swój czas, energię i talenty, by ten jarmark mógł się odbyć. Jesteście niesamowici! 💪🏻❤️
Dobro wraca! Do zobaczenia za rok! 😇
„Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg.” 2Kor 9, 7 ❤️