LSO parafii św. Jana Ewangelisty i NMP Matki Kościoła w Łodzi

LSO parafii św. Jana Ewangelisty i NMP Matki Kościoła w Łodzi Liturgiczna Służba Ołtarza parafii św. Jana Ewangelisty i NMP Matki Kościoła w Łodzi opiekun - ks. Piotr Mazij
prezes - cer. Mateusz Zimny
wiceprezesi - cer.

Jan Jałmużna, cer. Wojciech Zimny
sekretarz - cer. Kacper Krupa

Ministranci z naszej parafii zdobyli dzisiaj pierwsze miejsce w XXI Mistrzostwach Ministrantów w piłkę nożną halową Arch...
25/04/2026

Ministranci z naszej parafii zdobyli dzisiaj pierwsze miejsce w XXI Mistrzostwach Ministrantów w piłkę nożną halową Archidiecezji Łódzkiej w kategorii "lektor młodszy"!

Gtatulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie!👑🎉⚽

06/03/2026
Szczęść Boże 😇Wczoraj (10.05.2025) nasi ministranci wzięli udział w Archidiecezjalnym Turnieju piłki nożnej w kategorii ...
11/05/2025

Szczęść Boże 😇
Wczoraj (10.05.2025) nasi ministranci wzięli udział w Archidiecezjalnym Turnieju piłki nożnej w kategorii lektor młodszy. Chłopcy dali z siebie wszystko i godnie reprezentowali naszą parafię 😊

Poniżej galeria zdjęć z turnieju:

Króluj nam Chryste!Jutro (21.04.2025r.) w poniedziałek wielkanocny, zaraz po Mszy Św. o godzinie 12:00, odbędzie się wie...
20/04/2025

Króluj nam Chryste!
Jutro (21.04.2025r.) w poniedziałek wielkanocny, zaraz po Mszy Św. o godzinie 12:00, odbędzie się wielka wojna na pistolety wodne w ogrodzie plebani. Obowiązuje zakaz używania wiader, karabinów i innych "broni masowego rażenia" 😉. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy.
Niech będzie pochwalony Chrystus Zmartwychwstały 🚩

W sobotę 15.06 odbyła się ministrancka pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, w której nie tylko zwiedzaliś...
19/06/2024

W sobotę 15.06 odbyła się ministrancka pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, w której nie tylko zwiedzaliśmy, ale także posługiwaliśmy do Mszy Św. w 25 rocznicę beatyfikacji 108 błogosławionych męczenników II wojny światowej.
Dziękujemy ks. prał. Grzegorzowi i Rafał Jaworski za organizację pielgrzymki, a także naszemu opiekunowi ks. Bogdanowi.
Króluj nam Chryste! 🙏

29.05 odbyła się procesja Bożego Ciała po naszym osiedlu. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji procesji. Serdeczn...
08/06/2024

29.05 odbyła się procesja Bożego Ciała po naszym osiedlu. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji procesji. Serdeczne Bóg Zapłać 🙏

Autor zdjęć: M. Bartkiewicz

Nasi ministranci wzięli udział w archidiecezjalnym turnieju piłki nożnej i zajęli:3 miejsce - starsi ministranci4 miejsc...
17/04/2023

Nasi ministranci wzięli udział w archidiecezjalnym turnieju piłki nożnej i zajęli:
3 miejsce - starsi ministranci
4 miejsce - młodsi
Gratulujemy i dziękujemy za udział! 🙏
Króluj nam Chryste!

11/03/2023

Chcielibyśmy poinformowac, że z różnych przyczyn spotkanie organizacyjne grupy SLO dla dorosłych odbędzie się jednak w dniu jutrzejszym o godz. 19:00.
Króluj nam Chryste!

06/03/2023

Pragniemy ogłosić, że otwieramy grupę formacyjną Służby Liturgicznej Ołtarza dla dorosłych mężczyzn!

Dla kogo jest ta grupa?
Zapraszamy tych którzy:
- byli w przeszłości ministrantami, ale z różnych powodów zaprzestali służenia;
- mają synów ministrantów;
- chcieliby po prostu spróbować służby przy ołtarzu, bo nigdy nie wiedzieli jak się do tego zabrać lub zawsze się wstydzili.

Służenie przy ołtarzu to na prawdę doskonały sposób na pogłębianie więzi z Chrystusem oraz dawanie przykładu, zwłaszcza dla dzieci które od ojca właśnie uczą się wartości i wiary.

Zainteresowanych, a także tych niepewnych zapraszamy na zakrystię w niedziele po Mszach Świętych o godz. 12:00 i 18:00
albo zachęcamy do kontaktu przez przycisk u góry strony lub na adres email: [email protected]

W niedzielę 19 marca 2023 r. o godz. 17:00 na terenie parafii odbędzie się również pierwsze organizacyjne spotkanie dla osób zainteresowanych.

Króluj nam Chryste! 🙏

Na ostatniej zbiórce spotkaliśmy się na wspólnym opłatku razem z naszymi księżmi. Był słodki poczęstunek, wspólne śpiewa...
20/12/2022

Na ostatniej zbiórce spotkaliśmy się na wspólnym opłatku razem z naszymi księżmi. Był słodki poczęstunek, wspólne śpiewanie kolęd, a także mnóstwo zabawy. Dziękujemy za miło spędzony czas. 🙏

Dzisiaj w ramach zbiórki ministranckiej pojechaliśmy na kręgle, integrując naszą wspólnotę. 🙏🙏🙏
10/12/2022

Dzisiaj w ramach zbiórki ministranckiej pojechaliśmy na kręgle, integrując naszą wspólnotę. 🙏🙏🙏

Adres

Kazimierza Odnowiciela 5
Łódź
92-414

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy LSO parafii św. Jana Ewangelisty i NMP Matki Kościoła w Łodzi umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij