15/06/2026
"ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ" У БЕРГАМО: ТРЕТІЙ РІК ПОСПІЛЬ З БОГОМ, У СПІЛЬНОТІ ТА РАДОСТІ!
Нещодавно, у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у місті Бергамо відбувся літній християнський табір для дітей, який уже третій рік поспіль об’єднує юних учасників навколо молитви, християнських цінностей, дружби та активного відпочинку.
Протягом кількох насичених днів діти брали участь у спільній молитві, катехизаціях, творчих завданнях, бансах, конкурсах, спортивних іграх та веселих розвагах. Особлива увага приділялася формуванню християнського світогляду, любові до Бога та ближнього, вмінню прощати, підтримувати один одного та жити у спільноті.
Табір став можливим завдяки старанням адміністратора парафії о. Василя Марчука, катехитів парафії, а також семінаристів брата Віталія та брата Олега, які супроводжували дітей, проводили катехизації, ігри та дбали про добру атмосферу кожного дня.
"Щиро дякуємо всім організаторам, волонтерам, батькам та дітям за активну участь, довіру та спільно пережитий час. Нехай Господь благословить усіх учасників табору, а зерна добра і віри, посіяні в дитячих серцях, приносять рясні плоди у майбутньому." - сказав на завершення табору о. Василь.
Повідомила: катехит Ірина Бойко
✅ Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, щоби бути у курсі наших новин: https://t.me/esarcatoapostolico