26/12/2023
Witajcie. Chcę przypomnieć wszystkim chętnym, że dziasiaj będzie spotkania online na messenger przy rozważaniu Słowa Bożego i modlitwie😀.
Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godz. 19.00 czasu polskiego.
Ich celem jest wspólne czytanie i rozważanie Słowa Bożego, modlitwa, rozmowa i wsparcie w trudnych chwilach.
Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich, którzy by chcieli uczestniczyć w takich spotkaniach a zwłaszcza tych, którzy są daleko i nie mają jak regularnie przyjeżdżać na nabożeństwa.
Niestety nie da się wysłać linku. Muszę uczestników dodawać ręcznie. więc jeśli jesteś zainteresowany/a to skontaktuj się ze mną a ja Ciebie dodam do grupy. Pozdrawiam serdecznie