17/11/2025
A tegnapi napon, a templombúcsúhoz kötődő hagyományokat folytattuk. Rózsatöveket áldottunk meg, s ültettünk, illetve a jelen levő családokat is megáldottuk. Istennek legyen hála, hogy utána az igeliturgián is mintegy 25 fő vett részt, ami az utóbbi időben szokatlan jelenség. :)
Hálás köszönet a képekért Erika Juhász Horváthné