22/08/2024
Köszönetnyilvánítás
Hosszú ideje nem jelentkeztünk a Közösségi Ház előrehaladásával. Az elkövetkezendő hetekben több posztot szentelünk a jelenlegi állapot bemutatásának.
A mostani posztban szeretnénk köszönetet mondani Füredi Bélának az anyagok szállításáért. Továbbá a Nutellás Trans Kft -nek és Bozó-Bódi Dávidnak, akik első szóra, azonnal nyeregbe pattantak, hogy 40 m3 (köbméter) töltést elsimítsanak az úthengerükkel. Annak ellenére, hogy csak tegnap kapták a hívást, hogy tudnának-e kölcsönadni valamit, hogy elsimítsuk...
Nem csak hogy kölcsönadták, hanem el is végezték a munkát első osztályú minőségben... ...s amit ezek után pláne nem várhatott el senki: ingyen. A töltést és a szikkasztóhoz a kulékavicsot Füredi Béla helyi vállalkozó szállította, szintén ingyen.
Ma is láttuk, hogy a Közösségi Házat a közösség építi. Köszönjük segítségüket!