12/06/2026
Holnap Csülökfesztivál!🍖🍴
Mi már nagyon készülünk!🤩
A mai napon elrendeztünk a helyszínt, ahol már holnap reggel 8-tól kint leszünk, hogy tűzre kerüljön a finom étel, amivel megméretjük magunkat! 💪🏻🍽️
Hogy mi készül? Annyit elárulunk, hogy lesz benne csülök, 🍖 vörösbor🍷, erdei gomba🍄🟫, kakukkfű🌿…
Szeretettel várunk mindenkit! 🤗
Árusítani nem fogunk, de ha szívesen támogatod közösségünket a finom ételért “cserébe”, hálásan megköszönjük! 🙏🏻