15/01/2026
Kedves Tiszaalpáriak!
Az elmúlt hetek hideg időjárása úgy látszik, kitart még egy jódarabig. A hideg, a fagy mindannyiunk számára több figyelmet, időt és energiát követel meg a közlekedésben és egyéb mindennapos ügyeink intézésében.
A Karitász csoport tagjai ezúton szeretnék kérni a lakosságot, hogy aki tud, ismer olyan idős, magányos embert az utcájában, szomszédságában, aki egyedül, mindennemű segítség nélkül él, figyeljen rá ebben az időszakban jobban. Győződjenek meg arról, jól van-e, élelmiszere, gyógyszere van-e, tud-e fűteni, ki tud-e jönni a hótól stb. Amennyiben olyan segítségre van szüksége, amit a jószándékú szomszédság nem tud megoldani, kérjük, jelezzék PRIVÁT ÜZENETBEN, hogy önkénteseink segíthessenek. Az elmúlt napok szomorú történései és esetei rávilágítottak arra, hogy magunkon túl másokra is oda kell figyelnünk, hiszen a váratlanul érkezett és tartós időjárás akár egyes egyedül élő emberek életébe is kerülhet.
Egy megosztással segítsék, hogy minél több lakoshoz eljusson az üzenet!
Számítunk a segítségükre!