02/06/2026
Kedves Testvérek!
A legközelebbi személyes találkozásig is szeretném ily módon is kifejezni hálámat és köszönetemet, amit a vasárnapi lelkészbeiktatási ünnepségre való készületekben, annak lebonyolításában és az utána való elrendezésben tanúsítottak és végrehajtottak. Megindító volt látni és megtapasztalni a hatalmas összefogást, szeretetből fakadó sokrétű szolgálatot az ünnepség megvalósítása érdekében.
Előre is elnézést kérve azoktól, akiket esetleg kifelejtenénk a felsorolásból. Mindenek előtt köszönöm-köszönjük az önkormányzatnak, hogy biztosították a kultúrházat helyszínként. Tisztelettel köszönjük a polgárőrségnek a precíz munkáját és segítségét. Gondnokasszony és a presbitertestvérek áldozatkész, szorgos munkáját mind a szervezésben, mind a finom ételek elkészítésében. Külön köszönet a szakácsoknak, nagyon finom és bőséges volt minden! Köszönjük adományozóink szeretetét, akik adományaikkal hozzájárultak az ünnepi eseményhez. És a sok süteményt, amit a testvérek szeretettel készítettek. Hálásak vagyunk az önkéntesen végzett szolgálatokért a vacsora lebonyolítása során (mind az előkészületek, a felszolgálás, az elpakolás, mosogatás során). Köszönjük a gyülekezeti tagjainknak, hogy valóban házigazdaként fogadták az érkező vendégeket és így családi légkörű eseményként élhette meg azt mindenki. Hálásak vagyunk a különös gonddal elkíszített fotókért és videókért.
Mindenkinek nagyon szépen köszönjük, aki bármilyen formában részt vett ebben.
Mindenben ott láthattuk a nagy Isten gondoskodó jelenlétét, akinek jóvoltából minden ilyen ékesen és szép rendben valósulhatott meg. Ezért mindenek felett övé legyen mindenért a dicsőség!