28/10/2021
Kedves Testvérek!
Szeretettel hívunk mindenkit az október 31-én 10:00-kor kezdődő ökumenikus istentiszteletre.
Igét hirdet: Sándor Zoltán református lelkipásztor.
Közreműködik Teleki Miklós orgonaművész és Kersák Edina énekművész.
Emlékezzünk közösen a reformáció teológusaira, és kérjük Isten Szentlelkét, hogy ma is újítsa meg egyházunkat!