19/06/2026
Áldás Békesség !
Kedves Testvérek !
Sok szeretettel köszöntök mindenkit és kívánok Istentől áldott pénteki napot szeretetben békességben egészségben .
Az Úr békéje legyen velünk !
Drága jó Mennyei Atyánk !
Hálatelt szívvel köszönjük az éjszaka csendjét békéjét , köszönjük hogy velünk voltál vigyáztál ránk , kegyelmedben megtartottál új napra ébredhettünk . Köszönjük az Atyai gondviselő szeretettedet amellyel átölelsz minket , egyengeted életünket velünk vagy jóban rosszban nem hagysz magunkra egy percre sem .
Mennyei jó Atyánk !
Kérünk !Te legyél a vezető Pásztorunk a mai napon is , vezess formálj Szentakaratod által, fogd a kezünket és vezess minket az általad kijelölt útra, és ne enges letérni minket róla, ,hiszen jól ismersz bennünket ismered a ki nem mondott gondolatainkat is ., jól tudod hogy könnyen megbotlunk , Kérünk adj nekünk erőt és bölcsességet , hogy időben felismerjük a rosszat és hívjunk Téged segítségül jóságos Mennyei Atyánk .Tápláld szívünket lelkünket az Evangélium erejével, hogy hitünk erősödni tudjon és megérthessük az igéd mondanivalóját számunkra , Kérünk Jóságos Mennyei Atyánk, adj békét a földön és töltsd meg az emberek szívét szeretettel, mert oly sok a nyugtalan gyűlölködő ember, hogy megérezzék a szeretet éltető erejét és ne adjanak helyet szívükben a rossznak és keressenek téged a szeretet forrását , mert Te magad vagy a szeretet .
Tiszta szívet teremts bennünk Istenem és az erős lelket újítsd meg bennünk .
Uram ! Jóságos Mennyei Atyánk !
Csak oltalmad alatt csendesedik el a világ zaja, csak nálad talál lelkünk igaz békét és szeretetet a veled töltött idő feltölt bennünket és erőt ad napjaink tennivalójához . Benned van minden reményünk, benned bízunk , Mert Te vagy a mi Irgalmas , Oltalmazó, Szabadító, Megváltó Istenünk , Téged áldunk és imádunk örökkön örökké .
Ámen
1Ján5, 13-17
Imádság Isten akarata szerint
Ezt azért írtam nektek , akik hisznek
Isten Fia nevében , hogy tudjátok :örök
életetek van . Az iránta való bizalmunk
pedig azt jelenti , hogy ha valamit az ő
akarata szerint kérünk , meghallgat minket .
Ha pedig tudjuk , hogy bármit kérünk ,
meghallgat minket , akkor tudjuk , hogy
már megkaptuk , amit kértünk tőle .
Ha valaki látja , hogy a testvére nem halálos
bűnt követ el, könyörögjön érte , és életet fog adni annak , aki nem halálos bűnt követ el. Van halálos bűn, nem az ilyen esetre mondom , hogy könyörögjön. Minden gonoszság bűn , de van nem halálos bűn is .
Ámen
461 ének
A töredelmes szívet ,Te Uram , szeretetd
Az engedelmes lelket Soha meg nem veted .
Ezzel a reménnyel Tehozzád óhajtunk ,
Légy , kérünk , segítséggel , És könyörülj rajtunk .
Ámen
DICSŐSÉG MENNYBEN AZ ISTENNEK MOST ÉS MINDÖRÖKKÉ
Ámen