13/05/2025
Kórustalálkozó 2025.05.18.
A kórustalálkozó megfelelő lebonyolítása érdekében szeretnénk kérni a testvérek segítségét is. Kérjük, hogy aki teheti, tegye szabaddá ezt a délutánját. Az asszonytestvérek elsősorban sütemények készítésével, illetve a terítés és a szeretetvendégség alatt a vendéglátásban fognak tudni segíteni. A süteményekkel kapcsolatban Marosi Jánosné testvérünknél lehet érdeklődni és jelentkezni. A férfiak a terület berendezésében, az érkező kórusok fogadásában, a parkolás irányításában és a vendégek útba igazításában fognak tudni segíteni.
Az előkészületek a héten már meg fognak kezdődni, ehhez a gyülekezet összefogását szeretnénk kérni. Csütörtökön és pénteken 9 órától a templomban és gyülekezeti teremben is szeretnénk takarítani és amit lehet már a találkozóra berendezni. Vasárnap pedig reggel 9 órától fogjuk az asztalokat és a sátrakat felállítani. Ezekre az alkalmakra kérjük, minél többen jöjjenek el segíteni.
A süteményeket vasárnap 9 órától a kórustalálkozó kezdetéig lehet majd az imateremben lerakni. Az imaterem vasárnap nyitva lesz, ha éppen nincsen ott senki, a süteményeket nyugodtan be lehet vinni, és a hátsó teremben az asztalon ott lehet hagyni.
Szeretnénk kicsit színesebbé is tenni az imaterem környékét erre a napra, ezért azt kérjük a testvérektől, hogy ha van valakinek otthon éppen nyíló virága, ha teheti, erre a napra „adja kölcsön nekünk”. Természetesen a virágok ide illetve hazaszállításában tudunk segíteni. A díszítés megkönnyítése érdekében a felajánlott virágokat csütörtök reggeltől lehet hozni az imateremhez.