17/06/2026
Kedves Mindenki,
Hétfőn kezdődik a plébánián az első hittantábor, aminek kb 4️⃣5️⃣ résztvevője lesz!
Szeretnénk segítséget kérni: 🆘‼️
Akinek van otthon felesleg, megmaradt finom gyümölcs🍓🫐🍒🍊🍐🍎lekvárja és már úgy gondolja nem fog elfogyni, szívesen elfogadnánk a gyerekeknek 1-1 üveggel!
Minden délelőtt a tízórai, lekváros kenyér szokott lenni, ami nagy kedvenc lett a gyerekeknek. 🤗
Ha esetleg tudnál segíteni, akkor a lekvárokat a héten le lehet adni a plébánián, vagy a templomban a sekrestyében szentmisék után. Legkésőbb vasárnapig (06.21-ig) várjuk a lekvárokat!
Ha névvel ellátjátok, akkor a gyerekekkel megszavazzuk melyik volt a legfinomabb! ;)
Előre köszönjük a segítséget és imádkozzatok a résztvevőkért, hogy jól érezzék magukat, a szervezőkért pedig, hogy túléljék :)
Köszönettel,
a szervezők