Utazók Fehérvári Klubja

Utazók Fehérvári Klubja Utazók Fehérvári Klubja, Rákóczi Utca 2, Székesfehérvár elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

🌞🔥Hőségriadó:-) !!! 🍨🍧🍦👣Hová menekülj, ha nem akarsz otthon kuksolni?👣🌊 Természetesen vízpartra! - Jó, jó tudjuk, ez egy...
28/06/2019

🌞🔥Hőségriadó:-) !!! 🍨🍧🍦
👣Hová menekülj, ha nem akarsz otthon kuksolni?👣

🌊 Természetesen vízpartra! - Jó, jó tudjuk, ez egyértelmű :-)
⛑ barlangba, hisz ott nálunk mindig 10 fok van!
☃️ klímás kiállítótermekbe, múzeumba
🚌 klimatizált buszos kirándulásra
⛵️ hajókázásra
🍹 de legalább egy nagy pohár hideg frissítő mellé, hogy megtervezzétek hová, merre utaztok legközelebb! ;-)

Kattints a linkre és nézelődjetek! :-)
https://www.kulfoldinyaralasok.hu/top-kinalatok/7:korutazasok-es-varoslatogatasok.html
vagy
http://www.bollatravel.hu/

"Idegen országok nincsenek. Csak maga az utazó az, aki idegen." Robert Louis Stevenson
21/06/2019

"Idegen országok nincsenek.
Csak maga az utazó az, aki idegen."
Robert Louis Stevenson

“A bölcsességet nem úgy kapjuk, magunknak kell azt felfedezni, oly út után, amelyet senki se tehet meg helyettünk, senki...
07/06/2019

“A bölcsességet nem úgy kapjuk, magunknak kell azt felfedezni, oly út után, amelyet senki se tehet meg helyettünk, senki se tud tőle megkímélni…”
(Proust)

Mi megszervezzük neked az utat a "külső világban", hogy aztán az élményeket bölcsességgé érleld a "Belső világodban" :-)

🤓Na halljátok! Jól kikaptuk ezt az időt! :-)Talán azon sem lepődnénk már meg, ha maga Noé is befutna ;-)☔️Mit ajánlunk e...
31/05/2019

🤓Na halljátok! Jól kikaptuk ezt az időt! :-)
Talán azon sem lepődnénk már meg, ha maga Noé is befutna ;-)

☔️Mit ajánlunk esős napokra? 🌂🌈🌧🌦

- múzeumlátogatást
- állatkertet (ha már nem esik, de nedves minden)
- barlang túrát
- fotó album készítést- rendezgetést,
- utazás tervezgetést, akár egy pohár finom bor mellett
és persze gumicsizmát, ha lehet színeset!

Tudod mit? ;-) Bármit is választasz, tedd könnyedén!
Mert ha a lelkedben süt a nap, akkor előbb utóbb kint is előkerül :-) 🌈🌞🤓

Tudtad, hogy ezen a héten (22-én) ünnepeltük a Magyar természet napját?A Hortobágyot, a Hanságot, a Balatont, vagy a Tis...
24/05/2019

Tudtad, hogy ezen a héten (22-én) ünnepeltük a Magyar természet napját?
A Hortobágyot, a Hanságot, a Balatont, vagy a Tisza-tavat, a Jeli Arborétumot vagy a Balaton-Felvidéket, a Duna kanyart, vagy Szalajka völgyet... és még sorolhatnánk. :-)

Annyi de annyi szépségre csodálkozhatunk rá itthon is!

Pár óra utazással, akár az "ősvilágba" - Ipolytartnócra, akár a "víz alá" a poroszlói Ökocentrumba is eljuthatsz velünk!

Nézd meg ajánlatainkat a megnyíló linkben lejjebb görgetve:
https://www.kulfoldinyaralasok.hu/utazas-kereses/1?es=0&sb=1&ft=&fe=0&ci=127&di=362&df=&tt=0&bi=0&pa=0

"Isten a teremtés helyett egy minden részletre kiterjedő vázlatot készített a valóságról, de a művét nekem kell befejezn...
17/05/2019

"Isten a teremtés helyett egy minden részletre kiterjedő vázlatot készített a valóságról, de a művét nekem kell befejeznem, megalkotnom a világot apránként, mindig azt a darabját, ahova eljutok. Az általam be nem járt földek csak látszatra léteznek... Akkor töltik ki formáikat valódi létezéssel, kapnak az ott lakó emberek hús-vér alakot, a tárgyak és dolgok ezer neme akkor kel életre, amikor végre én is közéjük vetődöm." (Kun Árpád)"

🌧🌬🌦💨☔️Hol esik, hol fúj, hol meg esik és fúj egyszerre...Ne gubózzatok be!Inkább vegyétek elő a tavaly nyári képeket, tö...
10/05/2019

🌧🌬🌦💨☔️Hol esik, hol fúj, hol meg esik és fúj egyszerre...
Ne gubózzatok be!
Inkább vegyétek elő a tavaly nyári képeket, töltődjetek belőlük, és tervezzétek meg az idei programokat!
Szerintük ez remek nyárvarázsló lesz! ☀️🌼🌞
Szerintetek is? :-) ;-)

"Mindenhol csak kellemes helyek vannak, ha megfelelőképpen állsz a dolgokhoz." Vavyan FableHogy a helyek kellemesek legy...
03/05/2019

"Mindenhol csak kellemes helyek vannak, ha megfelelőképpen állsz a dolgokhoz." Vavyan Fable

Hogy a helyek kellemesek legyenek:
a mi dolgunk:-)
Hogy az idő megfelelő legyen:
az égieké :-)
Hogy a legjobbat hozzuk ki az utazásból:
mindannyiónké ;-)

Egyetértesz? ;-) 🧳🌈⛅️🌤🌬⛈☀️

" Az utazás nem arról szól, hogy mit nézünk meg, hanem inkább arról, amit közben átélünk."Nicholas SparksHiszünk az élmé...
26/04/2019

" Az utazás nem arról szól, hogy mit nézünk meg, hanem inkább arról, amit közben átélünk."
Nicholas Sparks

Hiszünk az élményekben, sz örömben, a kalandban, de a biztonságban is:-) 🥾🎒🧳🕶
Azért vagyunk, hogy Te csak az élményekre figyelj. A többi legyen a mi dolgunk ;-)

"A világ egy könyv. És aki nem utazik csak egyetlen lapját olvassa el."  (Szent Ágoston)Kívánunk Neked Húsvétra: örömtel...
20/04/2019

"A világ egy könyv. És aki nem utazik csak egyetlen lapját olvassa el." (Szent Ágoston)

Kívánunk Neked Húsvétra:
örömteli kalandokat ha utazol,
emlékezetes beszélgetéseket - és a szép időben egy jó sétát, túrát - ha a családdal töltődsz!

Cím

Rákóczi Utca 2
Székesfehérvár
8000

Nyitvatartási idő

Hétfő 09:00 - 17:00
Kedd 09:00 - 17:00
Szerda 09:00 - 17:00
Csütörtök 09:00 - 17:00
Péntek 09:00 - 17:00

Telefonszám

06/22-502717

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Utazók Fehérvári Klubja új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás