27/05/2026
Kedves Testvérek!
Az idei "egyházmegyei piknik" Izsákon lesz. Készüljünk rá minél többen!
Az ebédrendelés miatt jövő vasárnapig kérem, hogy aki szeretne jönni, jelentkezzen a Lelkészi Hivatalban!
Áldás! Békesség!
Váradi Péter