18/05/2026
Kedves Támogatóink és Segítőink!
Szívből köszönjük mindenkinek, aki mellénk állt a XIII. Szent Ágota Nap létrehozásában.
Köszönjük a pénzbeli adományokat, a felajánlott termékeket, az önkéntes munkát és minden apró vagy nagyobb hozzájárulást. Minden támogatás számított, és együtt sikerült egy olyan eseményt létrehoznunk, amely összefogást, szeretetet és reményt is közvetített.
Mindenki részvétele egyformán értékes volt a számunkra, de ki szeretném emelni a MOTORRAL A MELLRÁK ELLEN felvonuláson résztvevőket, akik a háttérben zajló méltatlan aknamunka ellenére is a szívükre hallgattak, valamint a zuhogó esőben is vállalták a motoros felvonulást és jelenlétükkel, összefogásukkal egyértelműen hitet tettek a mellrák elleni küzdelem támogatása mellett.
Hálásan köszönjük a bizalmat, a támogatást és azt, hogy együtt tehetünk egy fontos célért!
Szeretettel és köszönettel:
Siák Gáborné
elnök
MRL Sárszentágotai Alapszervezete