04/09/2025
Sziasztok!
Remèljük a nyári szünetben mindenki feltöltődött, már nagyon vártuk ezt a bejegyzést így...🥁🥁
🥁Vasárnap újra találkozunk!
📢Ha mèg nem jártál nálunk különösen örülünk ha eljössz!
🙏Ha pedig már régi ismerős vagy, jó újra találkozni! ❤️
📖Várunk mindenkit szeretettel Istentiszteleti alkalmunkra!
💒 Mindenkit szeretettel látunk – egyedül vagy családdal, barátokkal – az ajtónk nyitva áll!
🕙 Időpont: 2025.09.07. 10:00
🌞Áldott hétvégét Nektek!