Mekdsz Győr

Mekdsz Győr Ökumenikus szemléletű közösség vagyunk, a célunk, hogy együtt egyre jobban megismerjük Istent a Biblián keresztül.

A MEKDSZ, avagy a Magyar Evangéliumi Keresztény Diákszövetség győri csapata vagyunk.

Sziasztok!Hétfőn, május 4-én megtartjuk a félévzáró diákkörös alkalmunkat. Rendhagyó lesz, ugyanis  a Püspökerdőben fogj...
03/05/2026

Sziasztok!
Hétfőn, május 4-én megtartjuk a félévzáró diákkörös alkalmunkat. Rendhagyó lesz, ugyanis a Püspökerdőben fogjunk találkozni! A finom friss levegőt pedig rögtön össze is füstöljük kicsit egy tábortűzzel, amit körbeülhetünk és sütögethetünk vele mindenféle finomságot. 🥰

❗️Ehhez viszont lenne is pár infó. ❗️

Fontos: - Hozz magaddal kolbit, szalonnát, vagy bármit, amit sütögetni szeretnél! Ezt mindenki magának hozza. Esetleg ha szeretnél, hozhatsz egy kis extrát, hogy mást is megkínálhass.

Fontos még, hogy a kenyereket, üdítőket, (és meglepi édességet) beszerezzük mi a Mag-csapattal! Tehát a kolbikon, sütnivalókon kívül nem kell hoznotok semmit, csak ha szeretnétek.

Készülünk valamennyi papírpohárral, de valószínűleg nem lenne elég mindenkinek, úgyhogy aki tud, kérjük hozzon saját repoharat/bögrét stb.!

Na és mégegy dolog szükséges a sütögetéshez: a nyárs. Akinek van otthon és el tudja hozni, az légyszi segítsen ezzel, köszi!

Az alkalom végére valószínűleg eléggé be fog sötétedni, így akinek esetleg van fejlámpája, zseblámpája, azt érdemes lehet hozni! A telefon nem mindig a legkényelmesebb/legelőnyösebb.

Holnap találkozunk!😍

Kedves Diákkörösök!Holnap folytatjuk alkalmainkat, immár a szokásos helyünkön, az MC002-ben! A Szentlélekről fogunk besz...
26/04/2026

Kedves Diákkörösök!

Holnap folytatjuk alkalmainkat, immár a szokásos helyünkön, az MC002-ben! A Szentlélekről fogunk beszélgetni. Ki is Ő? Mi a szerepe a Szentháromságban?

Gyertek, hozzatok magatokkal Bibliát és jegyzetfüzetet, de leginkább a gondolataitokat és nyitott szívet!🤗
Várunk titeket sok szeretettel!

Kedves Diákkörösök!Holnap ismét hétfő, tehát ismét diákköri alkalom! Jézus ígéreteiről fogunk beszélgetni! Hozzatok maga...
19/04/2026

Kedves Diákkörösök!

Holnap ismét hétfő, tehát ismét diákköri alkalom! Jézus ígéreteiről fogunk beszélgetni! Hozzatok magatokkal jegyzetfüzetet és Bibliát, illetve a kérdéseiteket, gondolataitokat!

Fontos! Ismét a baptista gyüliben leszünk, a pontos címet a plakáton megtaláljátok, itt találkozzunk 17.30-kor!
Gyertek, várunk titeket!💞

Kedves Diákkörösök! Holnapi alkalom arról fog szólni, amikor Jézus a pusztában 40 napig böjtölt. "Negyven napig volt a p...
12/04/2026

Kedves Diákkörösök!
Holnapi alkalom arról fog szólni, amikor Jézus a pusztában 40 napig böjtölt.

"Negyven napig volt a pusztában, miközben kísértette a Sátán. Vadállatok között élt, és angyalok szolgáltak neki."
Márk 1:13

Gyertek minél többen, találkozzunk holnap 17:30 kor a Hajnalcsillag Baptista Gyülekezetben. (Bisinger sétány 6. )

Kedves Diákkörösök!Ahogy a múlt héten említettük, ma nem tartunk alkalmat, viszont holnap bepótoljuk egy különleges alka...
06/04/2026

Kedves Diákkörösök!

Ahogy a múlt héten említettük, ma nem tartunk alkalmat, viszont holnap bepótoljuk egy különleges alkalommal! Korábbi diákkörös társaink jönnek vissza, akik az elmúlt pár évben végeztek az egyetemen, és ők szolgálnak holnap felénk ezen az alkalmon! Lesz játék, dicsőítés és még sok más! Gyertek gyertek!

Fontos infó, hogy ismét a Hajnalcsillag Baptista Gyülekezetben leszünk, aminek pontos címe Bisinger József sétány 6.! Itt gyülekezünk 17.30 és 18.00 között! (Utána is érkezhettek természetesen, de ha tudtok, gyertek időben😌)

Holnap találkozunk!
Krisztus feltámadt!🤍

Kedves Diákkörösök!A holnapi napon ismét találkozunk 17:30-kor egy újabb közös hétkezdésre! Különleges alkalom lesz a ho...
29/03/2026

Kedves Diákkörösök!

A holnapi napon ismét találkozunk 17:30-kor egy újabb közös hétkezdésre! Különleges alkalom lesz a holnapi, hiszen vendégünk is lesz, Kohán Zoltán személyében, aki maga is egykori MEKDSZ diákkörös! Ő fog felénk szolgálni ezen az alkalmon.

Gyertek, gyertek, legyünk minél többen!🥰

Kedves Diákkörösök!A holnapi diákkörön Dávid életét fogjuk tanulmányozni közösen.Hozzatok Bibliát, füzetet és tollat is!...
22/03/2026

Kedves Diákkörösök!

A holnapi diákkörön Dávid életét fogjuk tanulmányozni közösen.
Hozzatok Bibliát, füzetet és tollat is! 📝
Találkozunk holnap, azaz 03.23-án, hétfőn 17:30-kor az MC001-ben!😍

Kedvesek!Holnap egy szuper társasozós alkalomra hívunk titeket! Fontos, hogy a helyszín kivételesen nem a Menedzsment Ca...
08/03/2026

Kedvesek!

Holnap egy szuper társasozós alkalomra hívunk titeket!
Fontos, hogy a helyszín kivételesen nem a Menedzsment Campus, hanem a Hajnalcsillag Baptista Gyülekezet! Itt találkozunk 17:30-kor. Aki az egyetemtől jönne, velük 17:10-kor találkozunk a Menedzsment Campus előtt!
Az alkalom végére közös batyus vacsorát tervezünk, ezért kérünk titeket, hogy hozzatok magatokkal vacsinak valót, illetve, ha van valami, amit pluszban szívesen hoznátok közös elfogyasztásra, azt szeretettel fogadjuk!🥰 Köszönjük, ha ezzel hozzájárultok az asztalközösséghez!❣️

Holnap találkozunk, várunk titeket!

Kedves Mindenki!Holnap ismét találkozunk egy újabb diákköri alkalom keretében! Mózes és a zsidó nép pusztai vándorlásába...
01/03/2026

Kedves Mindenki!

Holnap ismét találkozunk egy újabb diákköri alkalom keretében! Mózes és a zsidó nép pusztai vándorlásába nézünk bele egy kicsit!

Gyertek bátran, hozzatok magatokkal valakit!😁
Tali holnap 17.30-kor az MC002-ben!!

Kedves Diákkörösök!A holnapi alkalom a dicsőítésről fog szólni.Lesz tanítás és közös dicsőítés is.Hozzatok Bibliát, toll...
22/02/2026

Kedves Diákkörösök!

A holnapi alkalom a dicsőítésről fog szólni.
Lesz tanítás és közös dicsőítés is.

Hozzatok Bibliát, tollat és jegyzetfüzetet!

Találkozunk holnap 17:30-kor a MC002 teremben!🥰

Drága Mindenki!Elérkeztünk a félév utolsó alkalmához, ahol közös dicsőítésre, morzsaszedegetésre és egy kis falatozásra ...
30/11/2025

Drága Mindenki!

Elérkeztünk a félév utolsó alkalmához, ahol közös dicsőítésre, morzsaszedegetésre és egy kis falatozásra hívunk titeket! Az alkalmunk célja, hogy közösen dicsérhessük Istent mindazokért a dolgokért, amelyeket az elmúlt félévben végzett az életünkben, illetve, hogy ezeket meg is osszuk egymással.

Az alkalmunkat a Hajnalcsillag Baptista Gyülekezetben tartjuk, így készüljetek:)
Várunk titeket nagy-nagy szeretettel 17.30-tól a Bisinger sétány 6.-ban! Gyertek bátran!❣️

Cím

Raab

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Mekdsz Győr új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Mekdsz Győr számára:

Megosztás