03/05/2026
Sziasztok!
Hétfőn, május 4-én megtartjuk a félévzáró diákkörös alkalmunkat. Rendhagyó lesz, ugyanis a Püspökerdőben fogjunk találkozni! A finom friss levegőt pedig rögtön össze is füstöljük kicsit egy tábortűzzel, amit körbeülhetünk és sütögethetünk vele mindenféle finomságot. 🥰
❗️Ehhez viszont lenne is pár infó. ❗️
Fontos: - Hozz magaddal kolbit, szalonnát, vagy bármit, amit sütögetni szeretnél! Ezt mindenki magának hozza. Esetleg ha szeretnél, hozhatsz egy kis extrát, hogy mást is megkínálhass.
Fontos még, hogy a kenyereket, üdítőket, (és meglepi édességet) beszerezzük mi a Mag-csapattal! Tehát a kolbikon, sütnivalókon kívül nem kell hoznotok semmit, csak ha szeretnétek.
Készülünk valamennyi papírpohárral, de valószínűleg nem lenne elég mindenkinek, úgyhogy aki tud, kérjük hozzon saját repoharat/bögrét stb.!
Na és mégegy dolog szükséges a sütögetéshez: a nyárs. Akinek van otthon és el tudja hozni, az légyszi segítsen ezzel, köszi!
Az alkalom végére valószínűleg eléggé be fog sötétedni, így akinek esetleg van fejlámpája, zseblámpája, azt érdemes lehet hozni! A telefon nem mindig a legkényelmesebb/legelőnyösebb.
Holnap találkozunk!😍