31/05/2026
"Az Úr Jézus Krisztus kegyelme, Isten szeretete és a Szentlélek közössége legyen mindnyájatokkal!" (2Kor 13,13) Szentháromság ünnepén előrehozva egy júniusban született fiatalt köszöntöttünk, akinek boldog születésnapot kívánunk!
A rétsági evangélikus gyülekezet kb. 90 taggal leánygyülekezete a bánki evangélikus gyülekezetnek. Istentisztelet minden vasárnap 10.15 órakor.
Rákóczi út 19
Rétság
2651
| 10:15 - 11:15 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Rétsági Evangélikus Egyházközség új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.