04/06/2026
📸 IDÉZZÜK FEL FÉNYKÉPEKEN IS A SZENT ESEMÉNYT!🕊️
🙏 2026. június 28-án, vasárnap, 9:30-kor a Répcelaki Szent István Király Katolikus Templomban szeretettel várjuk az egyházközség fíliáiban megbérmáltakat közös hálaadó szentmisére!
🕊️⛪ Ahhoz, hogy minél több régi emléket idézhessünk fel, kérjük segítségüket!
📸🎞️ Ha rendelkeznek a bérmálkozásuk idején készült fényképekkel, kérjük, juttassák el hozzánk.
📅 A fotókat 2026. június 14-ig várjuk:
📧 e-mailben a [email protected] címre,
📮 vagy névvel és címmel ellátott borítékban Nagyné Szabó Tímeának vagy Balassáné Németh Renátának.
🎞️🖼️ A küldött fényképeket a szentmisét követően természetesen visszajuttatjuk tulajdonosaiknak.
❤️ Segítsünk együtt életre kelteni a múlt emlékeit, hogy a találkozó valóban felejthetetlen legyen!
📝 Továbbra is várjuk a jelentkezéseket!
❤️🙏 Szeretettel és imádsággal:
Répcelaki Szent István Alapítvány