12/06/2026
Június 7-én, Úrnapja ünnepén plébániánk valamennyi templomában méltó módon ünnepeltük az Oltáriszentségben köztünk jelen lévő Krisztust. A mellékelt fényképek a Szent II. János Pál-kápolnában bemutatott ünnepi szentmisén készültek. Hálát adunk a közös imádságért, a szolgálattevők munkájáért és mindazokért, akik jelenlétükkel gazdagították közösségünk ünnepét.