24/02/2022
Felföldi László, a Pécsi Egyházmegye püspöke közös béke-imádságra hív mindenkit – vallási hovatartozásra való tekintet nélkül – a Pécsi Egyházmegye valamennyi templomába 2022. február 26-án 17 és 18 óra között. A főpásztor meghívólevelét az alábbiakban közöljü