15/06/2026
Egyházközségünk mély megrendüléssel búcsúzik a Harangszó Temetkezési Bt. (Kiskőrös) munkatársától! Sok környékbeli gyászolónak volt vigasza, a nehéz időkben! Most Ő is előre ment!
Kedves Eri! Isten irgalmára bízunk most Téged! Odaát találkozunk!
REMÉNYIK SÁNDOR versével köszönünk el Tőled!
Köszönöm, Uram, hogy tiszta a szemem,
S látom ragyogni arcodat.
Köszönöm, hogy erős a lelkem,
S tudom harcolni harcodat.
Köszönöm, hogy tudlak szeretni,
Köszönöm, hogy hitem erős.
Köszönök mindent, mindent, Uram,
A sok tavaszt, lepkét, búzavirágot,
Köszönöm a dalt, életet, álmot.
Köszönöm, hogy végig enyém voltál,
Köszönöm a Tábort és Golgotát,
Köszönöm Emmaust és Betániát.
Ha elmegyek, Uram, mindent megköszönök,
S megcsókolom Szentséges Kezed,
Mely átkarolva tartott a viharban,
Védett, és el nem eresztett.
Köszönöm, hogy oly sok szerető szívet adtál,
Vendégséget Szentelt Oltárodnál.
Köszönöm, melyben eljössz: a Percet,
S mit letűznek fölém: a Keresztet.
🖤🏴🙏🏻🕯