15/06/2026
🎵 Fogjunk össze a társszékesegyház orgonájáért! 🎵
Már csak néhány nap van hátra a június 20-i jótékonysági hangversenyig, amelynek teljes bevételével a Nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyház Angster-orgonájának felújítását támogatjuk.
Ez az orgona több, mint egy hangszer. 120 éve kíséri városunk és közösségünk legfontosabb pillanatait: örömeinket, ünnepeinket, imáinkat és emlékezéseinket. Most rajtunk a sor, hogy segítsünk megőrizni a jövő generációi számára.
Jegyek még kaphatók a plébánián és a társszékesegyházban.
Várjuk szeretettel június 20-án, szombaton 19:00 órakor
Belépés a templomban 18:50-től biztosított.
🙏 Kérjük, ossza meg ezt a bejegyzést, hogy minél több emberhez eljuthasson a felhívás!