Monori Baptista Gyülekezet

Monori Baptista Gyülekezet Monori Baptista Gyülekezet

14/06/2026

Délutáni alkalom 😇

14/06/2026

Nézd élőben a konfit 😍

07/06/2026
06/06/2026

🎶Ők azok, akik a FREEDOM Ifi Konfin a dicsőítésben vezetnek majd minket: a Szegedi Baptista Ifjúság dicsőítőcsapata! 🙌

Nagyon várjuk, hogy jövőhét vasárnap együtt dicsőítsünk, találkozzunk Istennel, és átéljük mindazt, amit Ő készített erre a napra. ❤️

👉 Ott találkozunk:

https://forms.gle/D7Gqk25AxyvK3T187

05/06/2026

🎉 A FREEDOM Ifi Konfi délutánján Hochbaum Tamás evangélista lesz a vendégünk! 🙌

Addig is fogadjátok szeretettel a bemutatkozását:

„Hochbaum Tamás vagyok, 39 éves, 2 csodás kislány hálás édesapja. Budapesten élek boldog házasságban. Volt két kandúrmacskám is, de ők leléptek; a magánéletemről nagyjából most ennyit. A többit majd személyesen. 😉

Komolyra fordítva a szót: baptista családban nőttem fel, aminek sok előnye is volt; 15 éves koromban merítkeztem be. Életem ezen időszakát (is) majd megosztom veletek, aki szeretné hallani, hogy Isten az (emberileg) lehetetlen helyzetekben is ÚR.

Sok mindenen keresztül mentem eddig, voltam mélyen, és Isten kegyelméből magaslatokon is járhattam.

Életem legfőbb célja, hogy minden ember megismerje az életet átformáló Megváltó Úr Jézus Krisztust, aki által üdvözülhet mindenki, aki Őt választja.

Már nincs sok időnk...
Remélem, találkozunk!”

👉 Jelentkezz még ma, és ne maradj le arról, amit Isten készített számodra!
https://forms.gle/D7Gqk25AxyvK3T187

26/05/2026

Balázs André tanítását az IfiKonfin a délelőtt folyamán hallhatjuk majd! 🎉🥳

Addig is a bemutatkozásán keresztül egy kicsit jobban megismerhetjük őt:

,,Balázs André vagyok, a MABIM (Magyarországi Baptista Ifjúsági Misszió) vezetője és a Szegedi Baptista Gyülekezet ifjúsági lelkipásztora, férj, családapa, pedagógus és művész.

A napfény városában, Szegeden születtem, ahol jelenleg is élek és szolgálok családommal a helyi baptista gyülekezetben.

Két gyermek édesapjaként, most minden eddiginél fontosabbnak látom a felnövekvő generációval való foglalkozást. Legfőbb szolgálatom többek között ezért is az ifjúsághoz, valamint - polgári hivatásom révén - a zenei szolgálathoz, a dicsőítéshez kötődik. A Szegedi Baptista Ifjúság lelkipásztoraként felelősségemnek érzem a fiatalokkal történő személyes foglalkozást, közösségformálást, az élő Isten közvetítését.

Mindennek fontosságát országos szinten is igyekszem hangsúlyozni. A Magyarországi Baptista Ifjúsági Misszió vezetőjeként is szeretném elősegíteni, hogy rendezvényeink által a fiatalok formálódhassanak, találkozhassanak egymással, de mindenekelőtt Jézus Krisztussal.

Vágyam, hogy a felnövekvő nemzedék a kereszténység útjára lépve érett, bölcs gondolkodású, életét felelősségteljesen vezető felnőtté válhasson. Másik fő célkitűzésem mindemellett a dicsőítő zenei szolgálat felpezsdítése, a zenei szolgálók új lendületének elősegítése, megteremtése, valamint a szolgálati terület munkálataiban már résztvevők felfrissítése.”

Várunk szeretettel a FREEDOM ifjúsági konferenciára!❤️
👉Jelentkezz még ma: https://forms.gle/D7Gqk25AxyvK3T187

18/05/2026

Ismerd meg az „Ismerkedés, házasság: a hűség szabadsága” szeminárium előadóit!👇

,,41 éve vagyunk házasok. Nem volt nehéz egymásra találni, egy faluból származunk, egy utcában laktunk, egy gyülekezetben nőttünk fel. Kapcsolatunk még az „üzengetős” korszakban indult: először tekintetekkel, később levelekben osztottuk meg egymással az érzéseinket és a jövőről szőtt álmainkat.

1985 óta járjuk együtt az élet útját. Megtapasztaltuk, hogy a hűség nem korlát, hanem biztonságot, örömöt és valódi szabadságot ad. Az élet örömeit, döntéseit, kihívásait és szolgálatait is együtt hordozzuk, nem a saját erőnkre támaszkodva, hanem Istenben bízva. Sok áldást, örömöt és megtartó kegyelmet tapasztaltunk meg ezért az évek során.

Lelkipásztor házaspárként évek óta foglalkozunk fiatalokkal, párkapcsolati kérdésekkel, házassággondozással és lelkigondozással. Fontosnak tartottuk azt is, hogy mi magunk is folyamatosan tanuljunk és épüljünk ezen a területen, ezért több
házasságerősítő és kapcsolatépítő kurzuson, képzésen is részt vettünk az évek során. Hiszünk abban, hogy „nem jó az embernek egyedül”, és hogy Isten ma is kész vezetni azokat, akik őszintén keresik az Ő akaratát a kapcsolataikban.

Azért vállaltuk ezt a szemináriumot, mert szeretnénk bátorítani a fiatalokat arra, hogy merjenek tisztán, őszintén és Istenben bízva gondolkodni az ismerkedésről, az elköteleződésről és a házasságról."

JELENTKEZÉS: https://forms.gle/D7Gqk25AxyvK3T187

Cím

Bajcsy Zsilinszky Utca 12
Monor
2200

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Monori Baptista Gyülekezet új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Monori Baptista Gyülekezet számára:

Megosztás