24/12/2023
Szeretettel gondolva RÁD, kívánunk áldott, békés Karácsonyt!
"Mert született néktek ma a Megtartó, ki az Úr Krisztus, a Dávid városában." Lk. 2,11
Kívánom, hogy Neked is személyes üzenetté legyen az örömteli híradás, hogy "született NEKED" !
Az Úr Krisztus, a te MEGTARTÓD!
Én nem tudom, hogy ezen a Karácsony estén milyen állapotban van az életed... Betegségben, gyászban, egyedül vagy éppen boldog örvendezésben szeretteid körében ünnepelsz...
De nekem és Neked is megszületett Ő, aki ezen az estén is Ott van Veled, hogy megtartson Téged nemcsak életed viharaiban, hanem az ÖRÖK ÉLETRE!
Szeretettel Mezei Júlia és Tibor