07/06/2026
Ma Pedagógus nap alkalmából köszöntöttük az intézményeink pedagógusait és nevelőit.
Ez alkalomból köszöntük meg Nagyné Molnár Julianna óvodapedagógusunk negyven évnyi áldozatos munkáját, aki az Oktatási és Gyermekügyi Minisztérium ‘Pedagógusi Szolgálati Emlékérmét’ is átvette Martonosi Szilvia óvodavezetőtől.
Elköszöntünk Géja Lászlóné Katikától is, aki közel húsz éven át lelkiismeretesen dajkálta a rábízott gyermekeket. Nyugdíjas éveihez jó egészséget és a Jóisten áldását kérjük!