22/10/2022
A mai nap biciklis zarándoklaton vettünk részt!
Szép számmal, 25- en összegyűltünk, és nagyon kellemes időben, imádkozva, énekelve, jó hangulatban tekertünk el Máriapócsra, ahol megismerkedtünk a kis templom történetével, imádkoztunk a Szűzanyához, aztán hazafelé jövet betértünk a Csekő kávéházba is!😉
Köszönjük a szervezést István Atyának!🙏
A legközelebbi alkalom május 7.- én lesz! Csatlakozzatok!!!🚴♂️🚴♀️🚵🏽♂️