24/02/2021
A Kunszentmiklósi Református Gimnázium Iskolai Alapítványa hálás köszönetet mond minden kedves támogatónak, adományozónak, aki 2020-ban anyagi hozzájárulással segítette az alapítványi célok elérését!
Az elmúlt évben összesen 1.913.784,- Ft támogatást kaptunk, ebből szja 1% 874.854,- Ft, szülői adomány 733.500,- Ft, öregdiákoktól érkező adomány 305.430,- Ft volt.
2020-ban 599.000,- Ft-tal járultunk hozzá a gimnázium másolási- és irodaszer-költségeihez, a járványhelyzet okozta extra kiadásokat 219.665,- Ft-tal támogattuk (fertőtlenítő-adagolókat, állványokat, kesztyűket, maszkokat, érintés nélküli lázmérőket vásároltunk), 33.990,- Ft értékben rendeltünk könyveket a közösségi terembe (amit reméljük, hamarosan használni is lehet :) ), valamint a gondozásunkban lévő Mező-alap keretéből 3 végzős diákot fejenként húszezer forinttal díjaztunk a hitéletben és társai keresztyéni megsegítésében való példamutatásukért.
Az alapítvány tisztségviselői díjazásban nem részesülnek.
Szeretettel ajánljuk kedves támogatóink - elsősorban vállalkozások - figyelmébe a tartós adományozás lehetőségét, melynek keretében a támogató szervezet társasági adó-kedvezményt vehet igénybe.
https://kunrefmiklos.hu/alapitvany
Isten áldását kérjük minden támogatónk életére és munkájára!
Kérjük a bejegyzés megosztását, hogy lehetőség szerint minden támogatónkhoz eljusson az információ! :) Köszönjük!