17/06/2026
Szeretnék meghívni július 4-én, egy szép nyári este templomkertünkbe minden kedves érdeklődőt egy hangulatos zenés estre. Az estet Dr. Pohl Marietta, városunk polgármestere nyitja meg. A fellépők között lesz a Mézeshetek zenekar, Kisóvári-Németh Kincső, Piacsek Mátyás és Zilahi Gergő, Gaál Bori .
Az adományok felajánlásával templomkertünk rendezéséhez szükséges fűnyírótraktor megvásárlását támogatja. 🚜
Mindenkit szeretettel várunk!🙂