06/12/2015
Advent 2. vasárnapján a Kővágótöttös Szent Miklós templomának búcsúját tartottuk együtt. Az ünnepi szentmisén együtt ünnepeltek Töttösiek, Cserkútiak, Bakonyaiak és Szőlősiek az egyházközség falvainak hívői.
Szent Miklós püspök kései utóda is eljött és megajándékozta a gyereket. A szentmise után Kővágótöttös önkormányzatának támogatásával egy közös agapén vehettek részt mindazok akik eljöttek az ünnepi alkalommal. Köszönet mindenkinek akik hozzájárultak az ünnep sikeréhez! Szeretettel küldjük az eseményen készült fényképeket.